});
آخرین بازیها
خانه / بازی های pc / ترفند بازی / رفع انواع مشکلات در بازی the sims 3
محل تبلیغ شما ماهانه 9 هزار تومان ​
محل تبلیغ شما ماهانه 9 هزار تومان ​

رفع انواع مشکلات در بازی the sims 3

سلام یک عده ترفندهایی از این بازی میگذارم تا ببینید و مشکلات خود را در این بازی حل نمایید.
این ترفندها باگ نیستند بلکه راه حل مشکلات در بازی به خاطر پیچیده بودن بازی می باشند.
ترفند اول در بازی:راه‌های برطرف شدن خواب

در بازی Sims 3 یکی از اصلی‌ترین نیازهای کاراکترهای بازی، «خوابیدن» است تا به وسیله آن انرژی هر Sim بازیابی شود. اما مشکلی که وجود دارد این است که زمان خوابیدن طولانی است به ویژه اگر تختی که کاراکتر بر روی آن می‌خوابد قدیمی و ناراحت باشد! در این ترفند قصد داریم به معرفی ۳ راه به جز خوابیدن بپردازیم که با استفاده از آن‌ها می‌توانید نیازِ به خوابیدن را برطرف کنید.

برای این کار می‌توانید از سه راه مختلف استفاده کنید:

خوردن قهوه: با این کار تا ۳ ساعت Moodlet منفی شما پاک شده و یک Moodlet مثبت اضافه می‌شود. البته دقت کنید بعد از ۳ ساعت نه تنها Moodlet منفی برمی‌گردد بلکه یک Moodlet منفی ۳ ساعته‌ی دیگر هم اضافه می شود. به همین دلیل این روش چندان توصیه نمی شود. بدین منظور لازم است از بخش خرید لوازم آشپزخانه، یک قهوه‌جوش برقی بخرید و با انتخاب آن، نوع قهوه را انتخاب کنید.

ورزش کردن: برای این کار باید یک وسیله‌ی ورزشی بخرید و بر روی آن تمرین کنید. اگر تمرین را قطع نکنید و بگذارید Sim شما کاملاً ورزش کند یک Moodlet مثبت به نام Pumped اضافه می‌شود که اگر خواب هم کم بشود Moodlet منفی آن نمایش داده نمی‌شود. اگر این اتفاق رخ نداد و Moodlet نمایش داده نشد این کار را مجدد تکرار کنید.

چرت زدن: این روش بهترین روش به جای خوابیدن است. بعد از این کار تا ۵ ساعت Moodlet منفی شما پاک شده و یک Moodlet مثبت اضافه می‌شود. بعد از ۵ ساعت نیز Moodlet منفی برمی‌گردد. برای این کار بر روی تخت، کاناپه و یا حتی نیمکت پارک کلیک کرده و گزینه Nap را انتخاب کنید.

ترفند دوم:نحوه دزدی کردن
بازی The Sims 3 یکی از پرطرفدارترین بازی‌های کامپیوتری است که در آن زندگی واقعی انسانی شبیه‌سازی شده است. هر یک از کاراکترهای موجود در بازی دارای نیازهای اولیه انسانی بوده و شما بایستی آن‌ها را در ادامه زندگی یاری کنید. در این بازی شغلی به نام دزدی وجود دارد که که کاراکتری که در بازی چنین شغلی دارد، هر روز به مکانی ثابت رفته و چند ساعت بعد بیرون آمده و درآمد روزانه‌اش را دریافت می‌کند. اما بایستی بدانید این کاراکتر، می‌تواند جدا از این شغل، به صورت مجزا نیز دزدی کند و حتی ماشین‌های موجود در خیابان را نیز بدزدد! در این ترفند به معرفی نحوه این کار خواهیم پرداخت.

بدین منظور:
هنگامی که در حال ساخت خانواده‌ی Sims خود هستید، ابتدا بر روی شکل الماس در منوی سمت چپ کلیک کنید.
در سمت چپ صفحه‌ای که باز می‌شود مجدد بر روی شکل الماس کلیک کنید.
اکنون بر روی علامت + کلیک کرده و از لیست ویژگی‌های شخصیتی، Kleptomaniac (به معنای علاقه‌مند به دزدی) را همراه ۴ ویژگی دیگر انتخاب کنید.
سپس در حالی که مشغول بازی هستید و این کاراکتر در حالت انتخاب است صبر کنید تا شب شود.
اکنون به محلی بروید که هیچ شخص دیگری آنجا نیست.
اکنون بر روی زمین کلیک کنید و Sweep Something را انتخاب کنید. خواهید دید که کاراکتر شما، چیزی را به طور تصادفی از اتاق می‌دزدد!
کاراکتر شما می‌تواند هر شب ۲ تا ۳ وسیله را به سرقت ببرد.
بعد از دزدی به صندوق خانواده بروید (در قسمت خرید وسایل از سه گزینه‌ی سمت چپ، عکس جعبه را انتخاب کنید) و وسیله‌ای را که دزدیده‌اید بردارید و داخل خانه خود قرار دهید. با زدن دکمه‌ی Delete بر روی کیبورد نیز می‌توانید این وسیله را بفروشید.
ترفند سوم:جستجو در تونل‌های زیرزمینی
در بازی The Sims 3 محلی به نام قبرستان وجود دارد که به دلیل وجود قبرها در آن، محل رفت‌و‌آمد روح‌هاست! در این قبرستان ساختمانی نیز وجود دارد که به تونل‌های زیر زمینی شهر وصل می‌شود و در این تونل‌ها سنگ‌های گران قیمتی نیز وجود دارند. شما می‌توانید با استفاده از این ساختمان به این تونل‌های زیرزمینی راه یابید. در این ترفند به نحوه انجام این کار خواهیم پرداخت.

برای این کار:
کلید M را بزنید تا وارد نقشه شهر بشوید.
سپس کنار قبرستان کلیک کنید تا روی این نقطه بزرگنمایی شود.
بر روی ساختمان کلیک کنید و Explore Catacombs را انتخاب کنید.
Sim شما داخل قبرستان می‌رود و کمی بعد پنجره‌ای ظاهر می‌شود که از شما می‌خواهد تصمیمی بگیرید (مثل رفتن به چپ یا راست در دوراهی).
اکنون یکی از راه‌ها را به دلخواه انتخاب کنید.
چند بار دیگر از این پنجره‌ها ظاهر می‌شود و شما باز هم یکی از گزینه‌ها را انتخاب کنید.
این کار را انقدر تکرار کنید تا Sim شما با ظاهری کثیف بیرون بیاید.
حال با کلیک بر روی علامت کوله پشتی در قسمت پایین راست صفحه وارد Inventory شوید.
چند سنگ قیمتی می‌بینید. آن‌ها را به سمت علامت Simoleon بکشید و سپس روی آن رها کنید.
سپس دکمه Enter کیبورد را فشار دهید.

لازم به ذکر است برای رفع کثیفی Sim خود می‌توانید او را به حمام ببرید.
ترفند چهارم:تمیز کردن یکجای خانه
در بازی The Sims 3 اگر بخواهید خانه را کاملاً تمیز کنید باید بر روی تک‌تک آیتم‌های کثیف و اضافی مانند توالت، حمام، ظرف‌شویی،اجاق گاز، روزنامه‌های جلوی درب منزل، ظرف‌های داخل خانه و… کلیک کنید و با انتخاب گزینه‌ی Clean یا Clean Up آنها را تمیز کنید. اما روشی بسیار ساده وجود دارد که می‌توانید با ۲ کلیک کل خانه را تمیز کنید. در این ترفند به نحوه انجام این کار می‌پردازیم.

برای این کار:
هنگامی که در حال ساخت خانواده‌ی خود هستید، ابتدا بر روی شکل الماس در منوی سمت چپ کلیک کنید.
در سمت چپ صفحه‌ای که باز می‌شود مجدد بر روی شکل الماس کلیک کنید.
اکنون بر روی علامت + کلیک کرده و از لیست ویژگی‌های شخصیتی، Neat (به معنای تمیز و پاکیزه) را همراه ۴ ویژگی دیگر انتخاب کنید.
هنگام بازی در حالتی که Sim دارای شخصیت وسواسی انتخاب شده است، روی زمین یکی از اتاق‌ها کلیک کنید و گزینه‌ی Clean Home را انتخاب نمایید.
خواهید دید که کل خانه با این کار تمیز شده است.
دقت کنید در صورتی که خانه تمیز باشد این گزینه وجود ندارد.

این پنج ترفند یکی از ترفندهای مهم در این بازی به شمار می آیند و شما میتوانید با این ترفند ها بهترتر بازی را انجام دهید و از سطح مبتدی خودتان را به سطح پیشرفته ارتقا دهید.
شما میتونید با گرفتن رمز testingcheatenabled on در قسمتی که دارید از دراوری یا چیزی استفاده میکنید با گرفتن رمز unlockoutfits لباس های مخفی بازی را اشکار نمایید.
برای نصب بازی نیز از شماره سرایال های زیر برای هر ورژنی که ذکر شده استفاده نمایید.
TS3 Base Game

۹AVD-79FY-ZYQL-MZY7-QRLD

World Adventures

TUA2-X7AL-X8KF-VX8R-JRLD

High-End Loft Stuff

V677-YLAC-SCRM-E201-0VTY

Ambitions

VJZR-UPAC-SCRM-PITA-LITY

Fast Lane Stuff

VPMV-7PYX-VTY6-RTY6-6VTY

Late Night

DG88-S6AJ-XDZE-TXD4-KRLD

Outdoor Living Stuff

E4TT-K3FU-KYDX-QBCS-NFLT

Generations

YPMM-8GY6-DYY4-QDYL-8RLD

Town Life Stuff

SNQY-6CXC-2V74-H2VD-7RLD

Pets

۳N4L-MQBB-QLXA-2EFR-VFLT

Showtime

B6CU-EFVQ-V801-PUHL-5FLT

Master Suite Stuff

VCHH-57MV-9B0B-8FF0-BFLT
کاری از تینی گیمز

درباره‌ی اِبی

اِبی
ابراهیمم 23 سالمه. خوشحالم که از سایت من بازدید میکنید هر پیشنهاد شخصی نیز داشتید در قسمت تماس با ما در ارتباط باشید حد الامکان تا میتونم به درخواست دوستان پاسخ میدم. اینستاگرام من https://www.instagram.com/ebi0014/ خواهشا دوستان عزیز وقتی میبینید جواب یک سوالی رو در کامنت ها نمیتونم بدم منظور اینه که درباره اون سوال اطلاعاتی ندارم متاسفانه نظرتونو تایید میکنم تا کسی دید جوابتونو بده به زودی فرومی رو برای این سایت میسازم امیدوارم بتونیم مشکلات همدیگه رو در اون فروم برطرف کنیم . با تشکر از حمایت شما دوستان عزیز :)

۲۷۲ نظر

 1. سلام خسته مباشید
  من سیمز ۳ رو نصب کردم و حدود ۱۵۰ تا مورد اضافه کردم و ۶ تا پک
  خوب بازی میکردم ولی یهو رفتم تو بازی همه ی خونه های مردم تبدیل به دریاچه شده بود به جز یه خونه که سیمز رو میزدم بره خونه میرفت اونجا نه اون خونه که خودم ساختم
  چرا ؟

 2. سلام من چند تا شهر و وسیله و ….. دانلود کردم با پسوند پک وقتی توی لانچر میرم که نصبش کنم نمیره تو بازی چه کار کنم کمکککککککککککککککککککککککککککککککککککککک. :reallypissed: :reallypissed:

 3. مشکل من اینه که کامپیوتر ما اینترنت نداره آیا میشه بدون اینترنت بازی کرد

 4. سلام می خواستم مشکلم رو بر طرف کنی من Sims3Launcher رو برام بالا نمی اره ارور میده باید چه کار کنم

 5. با سلام من بازی سیمس۳ را نصب کردم از فایل سی وارد میشم بازی تا یه جایی برنامه بازی را نشان میدهد بعد برای شروع به بازی برنامه ای باز می شود که مانع می شود بازی را شروع کنیم اگر منضورش گذاشتن سی دی همزمان با شروع بازی باید باشد که من همه سی دی هارو امتحان کردم ولی بازم نمی تونم استارت بازی را بزنم لطفا از ابتدای نصب برام توضیح دهید شاید من یه جای نصب و اشتباه انجام داده باشم با سپاس فراوان http://www.tiny-games.ir/wp-content/plugins/tango-smileys-extended/tango24/question.png

 6. سلام.خسته نباشید.می خواستم بگم من یه پک سیمز و نصب کردم.خیلی راحت نصب شد.نیاز به کرک هم نداشت.اما ولی هر چند نصب کردم بازی ها نصب میشن اما وقتی می یام تو محل نصب یا دسکتاب فقط بازی into the furute میاد.لطفا راهنمایییم کنید. :brokenheart: ?:-)

 7. سلام من بازی سیمز رو نصب کردم ولی وقتی میزنم بیاد ارور میده و میگه اینترنت می خواد و وقتی اینترنت هم هست میگه که نمی تونه به اینترنت وصل بشه و ابنترنتم رو چک کنم.من قبلا سیمز رو نصب کرده بودم و بعد uninstall کردمش ولی اون موقع کار میکرد و حالا دیگه نمی دونم چشه :-( :-((

  • اِبی

   مشکل از کرکه نمیدونم ولی سعی کنید با آی پی ایرانی به بازی نرید.

  • سلام دوست عزیز بررسی کنید ببینید همه ی فایل های سیمزی که با بازی نصب شدن حذف کردید اگر همه ی فایل های سیمز را حذف کرده بودید دوباره اقدام به نصب سیمز کنید و اطلاع داشته باشید که در حین نصب بازی باید اینترنت قطع باشه وگرنه وارد اینترنت میشود وکرک ها را تقلبی به حساب می اورد و بازی را اجرا نمی کند بعد از نصب سیمز فایل های داخل پوشه کرک را داخل پوشه BIN محل نصب سیمز کپی کنید

 8. سلام چطوری میتونم لباس های جدید ومتنوع داشته باشم ?:-)

 9. لطفا اگه میشه راهنمایی کنین که چطوری میتونم وسایل جدید به جز وسایل خود بازی داشته باشم ممنون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ?:-) :-))

 10. در بازی sims 3 pets برای من این اررور رو میده

  http://upcity.ir/images2/61541963155353949385.png

 11. من ۱ گندی زدم امدم ۱ دکمه ایرو زدم که باعث شد پنجره ی سیمزم کوچک شه چیکار کنم؟
  :shutmouth:

 12. سلام
  من بازی سیمز قرون وسطی رو نصب کردم .نصبش کامل بود و کرک رو هم کپی کردم ولی وقتی میخوام وارد شم ارور میده مینویسه:no game disk found!please insert the sims medieval game disk before proceeding…
  دیسک یک و دو رو گذاشتم بازهم ارور داد..حالا چیکار کنم؟میشه لطفا کمک کنید؟

  • اِبی

   سلام
   این مشکل از کرکه سعی کنید ورژن بازی رو دقیقا به یاد داشته باشید و کرک مخصوص اون ورژن رو در مکان نصب بازی کپی کنید.
   این اررور مال کرکه که میگه خرابه از کرک دیگه ای استفاده کنید در ضمن ورژن بازیتونو هم اینجا قرار بدید شاید تونستم کرکشو براتون پیدا کنم.

 13. سلام من ورژن چها ر فصل سیمز دانلود کردم ولی موقعه اجرای بازی دیسک می خواد در نظرات قبل بچه ها همچین مشکلی ذاشتن شما گفته بودید مشکل از کرک هست من کرک زیادی دانلود کردم ولی باز اجرا نمیشه ورژنش هم ۱٫۶ لطفا اگه میشه کمک کنید ممنون :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

 14. سلام من سیمز ۳ رو نصب کردم وقتی بازش میکنم مینویسه sims 3 has stopped working کمک کنید :no:

 15. کرکش رو چجوری نصب کنم

 16. مین :reallyangry: :reallyangry: ویسه unable to start game

 17. مینویسه unable to start game

 18. با سلام من ۲۲ پک سیمز را نصب کردم ولی وقتی دکمه play لانچر را می زنم فقط بازی sims into the future می آید (همه پک ها درون یک پوشه هستند و نصی شده اند) میخواهم پکهای دیگر را بازی کنم ولی وقتی بازی را اجرا میکنم sims intothe future اجرا میشود؟

 19. سلام من برای سیمز ۳ وسایل دانلد کردم وقتی میرم درقسمتی که تو بازی وسایل انتحاب کنم

  بعضی از وسایل درست ولی رو بعضی که دانلود کردم میزنم از بازی میاد بیرون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 20. سلام
  من سیمز رو نصب کردم ولی وقتی که می خوام برم توش ارور می ده می نویسه:
  unable to start please reinstall the base game
  چی کار کنم ؟ :cry:

 21. سلام…من سیمز ۳ رو نصب کردم بدون هیچ مشکلی و رفتمو کلی هم بازی کردم…
  ولی ی چند روزه وقتی میرم بازی کنم سرعتش خییلی پایین اومده…سرعت لود شدن وسایلو لباسو….
  مثلا وقتی از بیرون وارد خونه میشم کلی طول میکشه تا وسایلش بیاد…
  اعصابمو خورد کرده….مثلا سیمم میخاد راه بره هی استپ استپ میشه تا برسه…
  لطفا بگید ک راهی برای حلش هست…
  :(

  • اِبی

   سلام.مشکل از پردازنده کامپیوترتونه چون حجم بازی زیاد شده واسه همین بازی به آهستگی اجرا میشه راه حلش ارتقا دادن سی پی یو و رم هست.

 22. ممنون از اینکه جوابمو دادید…
  یک سوال دیگه هم دارم…
  چه جوری میشه جاهایی که نمیتونیم بریم توش و ببینیم مثل school رو ببینیم؟ :heh:

  • اِبی

   ممنونم.
   فکر کنم باید چیت بزنی منظورم کد تقلب هست میتونی کد های تقلب بازی رو از خود سایتش پیدا کنی شاید در این مورد چیتی از این بازی باشه.

 23. بازم خیلی ممنون…ببخشید که هی سوال میکنم…میخواستم بدونم چجوری با اینترنت باید بازی کرد؟
  من وقتی نصب کردم گفتش که وای فای رو حتما قبل از بازی خاموش کنید… :-((

  • اِبی

   ربطی به وای فای نداره تا جایی که میدونم نمیشه در سرور های ea بدون لایسنس بازی کرد برای کسب اطلاعات بیشتر در گوگل سیرچ کن آموزش آنلاین بازی کردن sims شاید کسی آموزششو گذاشته.

 24. اونجور که من تو اینترنت سرچیدم….اصلا امکان آنلاین بازی کردنش نی…
  برای نمونه تو این صفحه http://www.tarfandestan.com/forum/thread88368.html
  شما خودت آنلاین بازی میکنی؟
  چه جوری؟ :pain:

 25. بازی نمیکنی؟؟؟؟؟نصف عمرت به فنا… :rotfl:

 26. سلام من این بازی رو نصب کردم ولی وقتی با توجه به اموزش های سایت های دیگه فایل Package بازی Sims 3 رو نصب میکنم بازی هیچ فرقی نمیکنه انگار اصلا Package رو روی بازی نصب نکردم میخستم بدونم مشکل از کجاست؟ ?:-)

 27. سلام خوبی؟تو بازی سیمز۳ نمیشه شخصیت های دیگه رو هم دنبال کنیم مثه سیمز۲؟!یا فقط با همونی ک ساختیم باید بازی کنیم؟بعد ازدواج سیمز من رفت یه خونه دیگه من دیگه نتونستم دنبالش کنم!راهی برای این مشکل هست ?:-)

  • دقیقا مشکل منو داری………هه فک نکنم …..یه ترفند در مورد سیمز هس تو بازی دکمه شیفت و آلت با دکمه c نگه دار یه سفحه باز میشه فامیلی خانوادرو بزنی بهت هرچقد بخوای پول میده…..اینش خوبه هه :laugh:

 28. سلام من سیمز ۳ رو نصب کردم اما برای اجرا میگه کد تایید وارد کنید و به اینترنت متصل باشید از فایل کرک کد زدم اما میگه کد درست نیست چیکار کنم؟
  قبلا از روی همین دی وی دی بازی رو ریخته بودم و اجرا شده بود

 29. سلام من کمک میخوام :(

  تمام پک های سیمز ۳ رو نصب کردم ولی وقتی لانچرشو باز میکنم

  و اون علامت پلی رو میزنم ارور میده و مینویسه :

  No game disc found! please insert the sims 3 late night game disc before proceeding

  با نهایت التماس ازتون میخوام کمکم کنید

  توروخدا زود بهم کمک کنین

  منتظرتونم :cry:

 30. سلام….من قبلا سیمز ۳ رو داشتم ویندوز لپم ک ویروسی شد پاک شد..حالا وقتی میریزمش یه چی میاد میگ net frmework3.5(includes2.0and3.0 بعد من اومدم همه برنامه های سیمزو از درایو جی پاک کردمو تو درایو دیگ ریختم اپدیتم نمیشه…..چیکا کنم؟:|☻☺

 31. :-P ممنون از سایت خوبتون فقط راهنمایی کنیم دقیق….

 32. سلام … من سیمز ۳ رو نصب کردم ولی وقتی می رم تو بازی اونجایی اول باید شهرو انتخاب کنی این پیام برام میاد
  we are unable to verify that your disk is a valid copy of the sims 3 out door living stuff please contact customer service.
  خب من الان باید دقیقا چی کار کنم؟؟ :-( :cry:
  تورو خدا کمکم کنین ! :-((

 33. سلام من کمک میخوام Frown

  تمام پک های سیمز ۳ رو نصب کردم ولی وقتی لانچرشو باز میکنم

  و اون علامت پلی رو میزنم ارور میده و مینویسه :

  No game disc found! please insert the sims 3 late night game disc before proceeding

  حتی سی دی میزارم توش بازم همین ارور میده چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کمکم کنید توروخداااا هرچی زودتر :-((

 34. سلام…خسته نباشین….من سیمز۳ رو با بدبختی نصب کردم…..اولش هی گیر داده بود مگفت باید یه چیزی دانلود کنی تا بازی اجرا شه که منم اون برنامه رو دانلود کردم و نصب کردم….الان بازی بالا میاد…ولی وقتی پلی رو میزنم،میگهpleaze your registration code hereزیرشم یه کادر داره که باید یه کدی ر وارد کنی…من هرچی Doneمیزنم هی ارور میده…دیگه اعصابم داغووووووووونه…چیکارش کنمممممم؟؟؟؟راهنمایی لطفااااااااااااااااااااااااااااااا ?:-)

 35. سلام…ممنون….عاقا سیصدتا کد گذاشتی….از کجا بفهمم کدومه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 36. سلام.من خیلی وقته سیمزو نصب کردم کلی هم بازی کردم باهاش.ولی ی بار که رفتم این پیغامو داد sims3 has stopped working وقتی هم میرم تو بازی هر چیزی ساخته بودم پاک شده.و گفته که برو تو این سایت و کارایی که گفته بکن و مشکل حل میشه.ولی هر چی گشتم تو سایته نتونستم درست پیدا کنم.دقیقا اینه پیغامش:
  http://upload7.ir/imgs/2014-07/35338193553807682120.jpg

  :cry:

 37. سایتشم اینه:simuniverse.page.tl

 38. سلام یکی از سیم های من خشکش زده و اصلا تکون نمیخوره و من بازی رو سیو کردم و نمیتونم برگردم از اول باید چیکار کنم.

  • سلام.میتونی اول کلیدهای ctrl+shift+cرو همزمان فشار بدی که یه پنل باز میشه.اونجا کد تقلب testingcheatsenabled trueرو تایپ کن و enterرو بزن.بعد از این دوباره کلیدهای ctrl+shift+cرو بزن و تو پنل تایپ کن moveobjects on؛بعدش برو تو حالت خرید وسایل خونه و سیمزت رو درگ کن جای دیگه.احتمالا جواب میده!!!!!! :-))

 39. با سلام
  من پک The Sims™ ۳ Katy Perry’s Sweet Treats را نصب کردم وکرکشو تو فایل مربوط کپی کردم ولی وقتی لانچر بازی رو باز میکنم
  با پیغام your the sims3 base game is incompatible with current sims 3 expansion pack please update your game via the game launcher مواجه میشم و وقتی دکمه ی پلی رو میزنم دوباره با همین پیغام مواجه میشم
  من بازی رو آپدیت کردم

  • اِبی

   سلام.
   فایل لانچر بازی رو آپدیت نکردی برای رفع این اررور از کرک اون پچ استفاده کن در صورتی که کرکشو نداری ورژن اون پچ رو بده اگه موجود بود میزارم.

   • سلام
    من آپدیت موجود در خود فایل بازی رو نصب کردم من پک into the future وworld adventure رو
    بدون آپدیت کردن لانچر بازی کردم آیا واقعا لازمه لانچر رو آپدیت کنم ؟
    ورژن آپدیت :TS3_1.34.27.0160xx
    ورژن بازی:Sims3SP06
    کرکی که تو فایل خود بازی بود رو توی خود سیمز اصلی (basic) کپی کردم
    با تشکر

 40. سلام من قیل از اینکه پکیج late night رو نصب کنم بازیم خوب بود ولی بعد نصب و اپدیتش میرم فقط همون پکو میاره و سیمز اصلیم هم نمیاد و ارور میده میگه لطفا دیسک پک لت نایت رو بزارین و میزارمم میگه we are unable to verify that your disc is a valid copy of the sims 3 late night . please ctomer servic ontact cus

 41. خوب کرک سالمشو از کجا باید پیدا کنم :shame:

 42. بعد چطوری بریزم سالمع رو؟ اخه دانلود کردم بلد نبودم

 43. یه سایت معتبر میشه بگید؟

 44. سلام من تمام پک ها وآپدیت ها را دارم اما توی آدم سازی میرم تو بخش لباس یهو میپره بیرون. چیکار کنم؟؟؟؟؟کمکککککککککک :reallypissed:

 45. سلام من سیمس ۳ رو دارم و پک کتی پری چنتا فایل استور هم نصب کردم که آیتم ویژه ندارن اما من استور فیکس رو ریختم بازی دیگه سیو نمیشد یه بار ارور ۱۶ میداد و دفعات بعد همینجور رو سیوینگ میموند حتی تا یک ساعت بعد بازی رو مجدد نصب کردم استور فیکس رو نریختم اما فایل های استور رو ریختم که چنتا لامپ و اینا بود بازی سیو میشه حالا لود نمیشه سیوهام :\ میزنه نمیتونه اینارو بازکنه و بهتره که برنامه رو ریست کنم من ریست کردم اما جواب نداد فایل بد هم تو پوشه سیوهام نیست

 46. سلام من سیمز ۳ رو نصب کردم و بعد کرکش رو هم کپی کردم . ولی وقتی وارد لانچرش میشم و پلی رو میزنم یه پیامی میاد میگه به اینترنت وصل نیستی در صورتی که وصل ام تو رو خدا بگید چکار باید بکنم :-(( :cry: :cry: :cry: ?:-)

 47. من وقتی میخوام کارکترم روحرکت کنم یه دفعه بدون اینکه اروریبده ازبازی خارج میشه :struggle:

 48. خواهش میکنم راهنمایی کنیید لطفا :-(( :-(( :cry: :cry: :weep: :weep: :-? چکار باید بکنم!!؟؟؟؟

 49. salam man bazi sims3 ro update kardam az tarigh koe bazi ama alan mige pleas inset the disc sims3 before porceeding chwe ka konam? :-( :cry:

  • اِبی

   سلام کرک اون ورژنی که آپدیت کردی در بازی ریختی؟ نریختی ورژن بازی رو بزار شاید تونستم برات پیدا کنم معمولا ورژن بازی در داخل بازی موقع استارت بازی نوشته میشه.

 50. khahesh mikonam komakam kon!! :-* :struggle:

 51. سلام. من سیمز رو نصب کرد. بازی بالا میاد ولی تصویر نداره. صداش میاد ولی تصویر نیست. مشکل directX هم ندارم. هرچی برنامه نیاز هست دارم ولی درست نمیشه

 52. سلام. من سیمز رو نصب کرد. بازی بالا میاد ولی تصویر نداره. صداش میاد ولی تصویر نیست. مشکل directX هم ندارم. هرچی برنامه نیاز هست دارم ولی درست نمیشه. کسی میدونه چشه؟

 53. آقا کمک نمی کنید من تمام پک ها وآپدیت ها را دارم اما توی آدم سازی میرم تو بخش لباس یهو میپره بیرون. چیکار کنم؟؟؟؟؟ :pissedoff: :reallypissed: ?:-)

 54. سلام من سیمز ۳ رو نصب کردم وقتی می رم تو لانچر و پلی رو می زنم یه پیامی میاد میگه:Re_enter and verify your reggistration code لطفا بگید چکار باید بکنم خیلی ممنون :-(( :cry: :-(

 55. سلام من مشکل مهمی دارم چجوری میشه پک های فرعی بازی رو پاک کرد

 56. سلام زبان سیمز من روسی هست چجوری به انگلیس تغییر بدم کمک کنیدددددد

 57. سلام من پک کامل سیمز۳ را دارم راضی ام ولی هم این پک و هم پک قرون واسطا بعضی موقع ها ارور مرگبار و مروف sims3 stop working رو میدی کسی هست به من بگه چیکار کنم.پک قرون واسطی وقتی live mode میزنم ارور میده ولی پک کامل سیمز۳ وسط بازی میپره بیرون اقا من ۶ ساعته بازی کردم خانواده ساختم یهو… :smirk: :smirk: :starving:

 58. سلام
  من بازی the sims 3 late night رو نصب کردم ولی موقعی که خونه انتخاب میکنم و میرم توش یهو از بازی میاد بیرون بدون هیچ پیغامی
  با تشکر

 59. سلام من این بازی رو تازه نصبکردم نمیدونم چجور باید ازدواج کنم یا پولمو زیاد کنم تو رو خدا کمم کنید ….help :sweat: :cry:

 60. سلام.من برای سیمز فایل اضافی مثل لباس و وسایل خونه دانلود کردم ولی وقتی میخوام نصبشون کنم لانچر رو که باز میکنم ارور میده
  اینم عکس ارور :http://upir.ir/9306/Capture_c368f.png
  برای سیمز باید یه اکانت داشته باشم ولی ماله هیشکی اینطوری نیست خواهشا کمکم کنید
  اون جای کد رو خودم پر کردم و نمیدونم باید چی بنویسم

 61. سلام میشه به من کمک کنید لطفا…….. یه خانه دانلود کردم چطوری میشه داخل بازی ادم داخل این خانه کرد…هر کاری میکنم نمیشهه..لطفا کمکم کنید :cry:

 62. من نمی دونم چه طوری میشه خاس تگاری کنم

 63. ببخشیدمن توی بازیsims medivial گیرکردم میخام ساختمان بسازم اماrpمیخاد لطفا کمک کنید اگررمز یاترینرخوب دارید بگید

 64. من بازی سیمز رو uninstall کردم و الان میخوام دوباره نصب کنم ولی وقتی setup رو میزنم ارور میده که بازی نصبه و اول باید کامل پاک شه بازی قبلی در حالیکه هرچی میگردم هیچ اثری از سیمز قبلی نیست و کامل پاک شده

 65. من واسه بار دوم میخوام سیمز۳ رو نصب کنم ولی هرچی صبر میکنم اینستال نمیشه کلافه شدم لطفا راهنمایم کنید :-( :-(

 66. مشه یک اپدیت برای سیمز ۳ بزاری که دانلود کنیم یا یک سایتی که میشه دانلود کرد اپدیت سیمز سرو بگید ?:-)

 67. سلام من تو بازی sims 3 دوربین نمیره اینطرف اونطرف مشکل چیه>؟

 68. …سلام من یه شهر برای سیمس۳ دانلود کردم و نصبش کردم ولی برای این که شهر اجرا بشه باید بازیو از لانچرش اجرا کنم که ارور میده
  Disk Authen Failure……..retry cancel
  چی کار کنم؟

 69. ببخشید من یه مشکل دارم اونم اینه که من وسایل سیمز و دانلود کردم و نصب کردم اما وقتی تو لانچر بازی استارت رو میزنم این ارور رو میاره :no game disc found!p;eas insert the sims 3 game disc before proceeding.
  کرکشم توی binنصب کردم.بازی باز میکنه اما باید بری تو پوشه ی نصب فایل TS3 رو باز کنم
  میشه کمک کنین؟؟؟؟؟؟؟؟ :rose: :rose: :rose:

 70. با سلام….خواهشا لطف کنین بگین چرا از من کد رجیستری میخواد ولی حتی اونی که توی سی دیه رو قبول نمیکنه و میزنه invalid?
  و بجای بازی برام صفحه ی اپلود و دانلود و میاره

 71. سلام من سیمز رو از رو فلش نصب کردم ولی وقتی میخولم اجراش کنم ERORمیده میگه سی دی در دستگاه نیست ..چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ ?:-) ?:-) ?:-) ?:-) ?:-)

 72. سلام من وقتی که می خوام وارد بازی بشم یک eror میده میگه که سی دی رو درون دستگاه بگذارید وقتی هم که میذارم eror
  No game disc found! please insert the sims 3 late night game disc before proceeding
  لطفا زودتر جوابمو بدید :cry: :-( :cry: :-(

 73. SALAM MAN NOSKE KAMEL SIMS RO KHARIDAM to rahnamye nasb gofte bud k bad az extrac kardan fileha fili k ba pasvan iso doros shode ro ba barname drive majazi nasb konam vali vaghti in karro mikonam ye neveshte miad :
  you must reboot after previous operation
  moshkel az chie lotfan zoodtar komak konin :struggle: :onthephone:

 74. من the sims 3 deluxe edition را نصب کردم بعد می خوام آدم بسازم هنگ می کنه باید کامپوتر رو خاموش روشن کنم ادمی که ساختمم save نمیشه چکار کنم کمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممکم کنید لطفا :-(

 75. من قبلا بازی سیمز۳ رو نصب کردم…بعد باز سیمز۳ رئیس اپاتمان رو نصب کردم…بازیش میومد…بعد از نتم واسش چیزی دانلود کردم..دانلوداش میومد تو بازی…ولی یه باز قات زد بازی رو حذفت کردم دوباره نصب کردمش..باز الان ایتو مینویسه………
  لطفا با دقت تمام کد یافت یا در تایید خود را بازی خود را بسته بندی دستی / محصول، و یا کارت بازی ایمیل دوباره وارد کنید………………….
  کد ثبت نام نامعتبر برای این محصول است. پیدا کردن کد ثبت نام شما یا در تأیید خود را ایمیل راهنمای بازی ها / بسته بندی محصول و یا بازی کارت خود
  خواهش می کنم کمکم کنید :rose: :heart:

 76. من تو نصب سیمز ۳ مشکله فول بیلد۱ دارم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟ :(

 77. سلام من بازی رو نصب کردم حالا که لانچر بازی رو باز میکنم و play رو میزنم مینویسه please enter the entire code found either in your confirmation email,ypur game manual/product, or game card و توی کادری که باید کد رو وارد کنم خودش کد نوشته و من هرچی میزنم done قبول نمیکنه و باز همون پیغام میاد
  این پیام ینی چی؟ من باید چیکار کنم؟
  لطفا اگه میشه جواب سوالمو برای ایمیلم هم بفرستید…ممنون
  akbar_0_akbar@yahoo.com

 78. سلام م ن the sims free play full game رو توی انروید دارم توی store که میرم میگه برو توی store setting ولی store setting وجود ندارد :-((

  • اِبی

   باید پلاگینشو نصب کنی به نظرم چون این بازی زیادی پلاگین و اضافات و پچ و اینجور چیزا داره

   • سلام و خسته نباشید…منم دقیقا همین مشکلو دارم و همین بازیو توی اندرویوم نصب کردم…میشه لطفا یکم کاملتر برای رفع این مشکل توضیح بدید؟؟ پلاگینو از کجا میتونم دانلود کنم؟ و دقیقا چی هست…چون هرچی میگردم نیست متاسفانه

 79. من وقتی نصب بازی رو میزنم همون اول این پیامو میده:
  this product requires an installed copy of sims 3
  ممنون میشم راهنماییم کنید. :-|

 80. سلام من the sims 3 town life stuff با sims3 رو نصب کردم همون ارور disc not found رو میده بابا کرکش کپی کردنی نیست نصب کردنیه الان من نمیدونم کرک sims3 مشگل داره یا town life stuff صد بار کرکشونو نصب کردک چیکااااااار کنم سی دی هارو هم گذاشتم هیچی جواب نمیده اگه کرکم خراب باشه نمیدونم کدومش خرابه تازه کرک همون ورژنو چطوری پیدا کنم کرکی که کپی میشه رو دانلود کنم یا نصب؟؟؟ تورو خدا کمکم کنید من این بازیو خیلی دوست دارم نمیتونم بازی کنممممممممم :yawn: :worship: :worship: :-(( :-(( :weep:

 81. میشه لطفا اگه شما میتونین لینک دانلود کرک نسخه ی ۹٫۰٫۷۳ همون town life stuff رو بذارین من پیداش نمیکنممممم
  من الان سه تا از نسخه های سیمز رو دارم هرسه شونم همین ارور رو میده ینی کرک همشون خرابه؟؟؟آخه این چه وضعیه…من این بازیو پارسال خریدم اجرا شد اومدم نسخه دیگشو بریزم متوجه نشدم قبلی پاک شد دیگه به هیچ وجه هیچ کدوم اجرا نشد… :-((

 82. آقا آبی ممنون از جوابتون. گفتین مشکل از set up
  من چکار کنم که درست شه؟

 83. سلام اقا ابی خسته نباشی! من تازه سیمز ۳ نصب کردم ولی غیر از دفعه اول که وارد بازی شدم خیلی دیر لود میشه و بازی دائم گیر میکنه کلا مشکل داره مثلا لپتاپم خیلی داغ مکنه و شارژش تموم میشه و بهش فشار میاد! این اولین بازی که روش نصب کردم ولی گرافیکش بالاست ۳گیگه کلا رم و سایر اپشنهاشم خوبه!! نمیدونم چرا این طوری میشه؟ اگه یه لطفی کنین و دلیلشو بگین ممنون میشم!!

 84. ببخشید تو سیمز به سوی اینده چطوری فصل رو تغییر بدم؟

 85. سلام..تروخدا به این سوالم جواب بدین…من سیمزم نصب میشه ولی بعد از مدتی سیو نمیکنه..یا بعضی وقتا از بازی میاد بیرون..توی خوده بازی هم صفحش خش داره :-| تروخدا بگید مشکل از چیه..

 86. وسایل سیمزم در قسمت کالکشن باک شده چی کار کنم تا دوباره بیاد؟

 87. registration code سیمز ۳ رو چی بزنم؟یکی بزاره اینجا ممنون

 88. سلام :reallypissed: این بازی سیمز ۳ رو خریدم ولی این ارور رو میده چیکار کنم (موقع نصب این ارور رو میده)
  http://8pic.ir/images/kgz8ziin4glfpyq8y7ys.jpg
  حتما کمک کنین ویندوزمم ۸٫۱ سیودو بیت

 89. سلام من در این بازی از همه چیش سر در میارم جز این که مثل بعضی وقت ها دزد خونه آدم میاد منم میخوام دزد بشم آیا میشه؟

  راستی یه طرفند جالب برای پول در آوردن: یه وسیله رو داخل کیفتون ببرید زمان نگه دارید و از داخل همون کیفتون چند بار بفروشید بعد از چند بار باز یه چیز گرانتر بخرید و بفروشید.با تشکر

 90. :curse: چرا بالا جوابمو ندادین موقع نصب این ارور رو میده من چیکار کنم الان؟ حتما جواب بدید دیه

  http://8pic.ir/images/kgz8ziin4glfpyq8y7ys.jpg

 91. سلام من قبلا سیمز ۳ رو رو سیستمم نصب کردم و راحت بازی کردم پارسا ل کل پک سیمز ۳ رو گرفتم ۴ تا دی وی دی بود یارو گفت باید اول این دی وی دیارو تو سیستمت کپی کنی با نرم افزارایی که لازمه .بعد نصبش کن.من همه ی کارارو انجام دادم تا اخر نصب شد ایکونشم رو دسکتاپ اومد ولی وقتی میزنم پلی شه میگه please reinstall the base game مشکلش چیه اخه؟

 92. دوستان من وقتی میخوام سی دی گیم رو باز کنم درنصبش می گه errorstuap چی کار کنم هرکس خواست کمک کنه

 93. سلام چجوری به stor وصل شم؟ با هر فی.ل.ت.ر ش. ک.نی رفتم نشد لطفا جوااااب :-(

 94. awliii bud mamnoon 8-) :mean:

 95. با سلام ببخشید نمی دونم بخش نظرات دارم سوال می پرسم یا سوال به هر حال خیلی دوست دارم جواب سوالم رو بگیرم من می خوام تو بازی سیمز ۳ قصر معروفی رو شبیه سازی کنم اما زمینها خیلی کوچیک هستن در حالی که من تو اینترنت دیدم مردم باغها وقصر زیاد ساختن چطور منم زمین بزرگ بخرم سوال دومم اینه من از کجامی تونم تابلوهای کلاسیک برا بازی دانلود کنم وبعد نرم افزار tsrw workshop رو از کجا دانلود ونصب کنم این برنامه با اینترنت کار می کنه چون یکی رو دانلود کرد ولی نصب نمی شه اجراش احتیاج به دانل د داره ببخشید سرتون رو د رد اوردم منتظر راهنمای شما هستم ممنون

 96. سلام! من نزدیک ۹ماه پیش سیمز رو بازی میکردم حالا بعد از این مدت دوباره میخوام سیمز ۳ رو بازی کنم
  اما زمان نصبش این ارور رو میده ..
  http://upload7.ir?p=preview&s=1&q=kOPbRsF9uEZdOwApPr4nj9atJ6SeouNz9tARM8R8&s=1
  و البته setup بازی ایراد نداره چون قبلا با همین سی دی هابازی رو نصب و اجراش میکردم

 97. سلام یک سوال داشتم که چندان به موضوع مربوط نیست . من برای سیمز ۱ کالکشن اش را دانلود کردم اما وقی میخواهم رمز را بزنم (هر رمزی ) قبول نمیکند میخواستم بدونم چرا ؟ :sidefrown:

 98. سلام میخواستم بپرسم برای نصب sims 3 into the future باید سیمز ۳ نصب باشه ?:-) ?:-) ?:-) ?:-)

 99. سلام خسته نباشید
  ببخشید وقتی من ctrl +shift+c فشار می دم کادری نمیاد که کد رو توش بزنم چی کارکنم؟

 100. لام تو رو خدا کمکم کنید نصب کنم بازیو
  اصلا نصب نمیشه خسته شدم

 101. ببخشید این ارور یعنی چی وقتی روی the sims 3 میزنم این ارور رو می ده
  unable to start game
  service initialization failed {0x024e424f

 102. من سیمز۳ رو ب همراه ۶تا پک نصب کردم .در حین بازی همش گیر میکنه یعنی سرعت بازی خیلی پایینه.شما نمیدونین دلیلش چیه؟ ?:-) :-?

 103. سلام من بازی سیمز را نصب کردم یک خانه ساختم هیچ چیز کم نداره دزدگیر هم داره اما یک دزد میاد تو خونم دزدگیره کار نمیکنه به پلیس هم که زنگ میزنم وقتی میرسه انگار دزد را نمیبیند و از کنارش رد میشود ومن را جریمه میکند :cry: :cry: :cry: :cry: بعد یک فکر به ذهنم رسید که در خانه ام زندانیش کنم یعنی در خانه را بردارم اما نذاشت من چیکار کنم ?:-) ?:-) ?:-) ?:-) ?:-) ?:-) ?:-)

  • دزد گیر رو بزار جای در ها هتی در پنجری ها ;-) ;-)

  • اون دزد نیست که میاد تو خونه و وسایلت رو برمیداره.اوایل منم فک میکردم دزده،ولی نیست.این مرد زمانی میاد تو خونت که صورت حساب یا قبض ها و مالیات هات رو پرداخت نکرده باشی!!!!قبض ها معمولا کنار صندوق پست گذاشته میشن.یا اگه یادت رفت بری و پرداختشون کنی و زمانش دیر بشه،اون بالا سمت راست واست یه پیغام میاد که رنگش قرمزه،یعنی داره بهت هشدار میده که قبض رو پرداخت کن وگرنه یکی میاد و بجای اون وسایل رو برمیداره!!!

 104. سلام من سیمز۳ نصب کردم ورژن pets ولی موقع اجرای بازی ارور میده سی دی رو میگه بزارید ولی من دوستم همین سی دی رو نصب کرد و به راحتی باز شد واسش لطفا کمکم کنید که چیکاررر کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 105. سلام ببخشید من سیمز ۳ رو بازی میکنم تو مرحله ده هستم تو گوشی هم بازی میکنم . quests love in the air رو چونه میشه unlock کرد ?

 106. سلام میخواستم ببینم من برای the sims 3 world adventure میتونم لباس و مدل مو دانلود کنم یا این کار برای سیمز هایی با ورژن بالاتر هستش؟؟؟؟؟ :-| :-| ?:-)

 107. من بازی سمز ۳ رو گزاشتم میخواد نصب بشه یه ظره می ره بعد ارور می ده می گه رپلی یا کنسل رپلی رو میزنم دوباره میاد کنسل رو هم میزنم میره بیرون چیکارکنم ?:-) ?:-) ?:-)

 108. سلام من بازی SIMS 3 PETS رو خریدم اما الن هرکاری میکنم نصب نمیشه تا ۹۷ در صدش نصب میشه و ی دفعه ارور میده و میگه فایل غیر قابل کپی شدنه
  ویندوزم ۸٫۱ و روی ویندوز ۷ هم همین ارور رو میده
  ۷۰ گیگ هم حافظه خالی دارم
  ترو خدا کمکم کنید اعصابم خورد شده خیلی دنبال این بازی گشتم :-( :-( :-( :-( :-( :pill: :pill: :reallypissed: :reallypissed: :no: :no: :beatup:

 109. من ی مشکلی دارم

  هر ۱۰ ثانیه ک دارم بازی میکنم
  ی مکث میکنه
  دوباره ۱۰ ثانیه بعد ی مکث میکنه

  نمیدونم مشکلش چیه؟! :-((

 110. سلام من سیمزم لانچر نداره. باش مشکلی نداشتم چون کامل بالا میاد بازی و خوبه ولی الان که میخوام فابل های با فرمت sims3pack رو نصب کنم به مشکل خوردم چون لانچر میخواد. راه دیگه ای نداره که این فایل ها رو نصب کنم؟ یا راهی نیست که لانچر واسش نصب کنم؟ ?:-)

 111. سلام من سیمس ۳ داشتم ویندوز عوض کردم فایل های دارایو c پرید . فقط فایل های نصبی روی داریو دیگر دارم .میشه راهنمایی کنید چجوری میتونم اون فایل های و برنامه های داریو c دانلود کنم تا بیاد ممنون میشم. سی دی را هم ندارم.ممنون میشم.

 112. سلام ، میخواستم بگم من سیمز دلوکس را نصب کردم ، و بعد از مدتی وقتی پاک کردم رفتم تو کنترل پنل دیدم انواع سیمز ها و خود سیمز دلوکس هست توش ، رو هر کدوم میزنم میگه شما دسترسی کافی رو ندارید ، چی کار کنم پاک شن چون الان با این اوضاع نمیتونم سیمز های نوع دیگه ای نصب کنم ترو خدا کمکمممم کنید :-(( :starving:

 113. سلام من چند بار سیمز ۴ روی ویندوز ۸ نصب کردم اما ارور میده “the dynamic library “rld.dll”failed toinitialize.(e1103) من هر کاری میکنم درست نمیشه میخاستم بدونم علتش چیه و چند تا راه حل بگید البته اگه مایلید

 114. سلام من وقتی ادم ها رو درست کردم نمیره توی بازی میگه باید یک ارزو داشته باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟ :sarcasm: :hypnotized: :smug:

 115. سلام بازی سیمز۳ و سیمز۲ روی ویندوز۸٫۱ هم نصب میشه؟؟؟؟؟

 116. سلام تو رو جون عزیزتون مشکل من رو حل کنید ممنون میشم خواستم بگم سیمز من عالی و ب طور عادی بود ولی امروز نسخهی جدید اومد اآپدیت کردم الان اصلا صفحه ی لودش نمیاد از بازار دانلود کردم همه شکایت کردن حالا چی کنم :cry:

 117. لطفا طریقه ی ازدواج آن ها را هم ب، ید

 118. شاید سوالم خنده داره ولی لطفا جواب بدید ک چگونه بفهمیم چ کسانی جزو چ خانواده هایی هستند مثلا تو سیمز ۳ وقتی ی خونه با آدممیخریم اون کیه ؟ میتونه با کسی ازدواج کنه ؟ اصلا چ جوری ازدواج میکنند :struggle: :sidefrown: :sidefrown:

 119. دوستانی ک اپدیت کردن سیمز ۳ رو از برنامه ی بازار یا … اگر مشکلی در باز شدن صفحه و اومدن بازی داره ی راه حل عالی سراغ دارم وقتی وارد صفحه میشید وای فای خود را قطع کنید چن ثانیه ثبت کنید تا صفحه ی جدید برای اومدن و لود بازی اومد دوباره وصل کنید وای فای را ……. ب همین راحتی :waving: :X-P: :X-P:

 120. سلام خسته نباشید. من از سه سال پیش بازی میکردم ولی یک بار سی دی بازیم بعد از اینکه حذفش کردم گم شد. دوباره یک بازی جدید رو خریدم و وقتی سیمز رو نصب کردم زبانش روسی بود! من الان هر کاری بخوام باهاش بکنم نمیتونم چون تمام گزینه هاش روسیه!!!
  میخواستم بدونم راهی هست که زبانشو تغییر بدم؟!
  و یک سوال دیگه…شما اینجا گفتید بدون نت نمیتونیم بازی کنیم. اصلا بازی سیمز که انلاین نیست!!!! میشه منظورتونو واضح تر توضیح بدید.

 121. لطفا بگید چ جوری میشه بچه ی نوزاد رو برد دستشویی ممنون .. در ضمن پسر است ….. :meeting:

 122. لطفا کمک کنید من این بازی Sims 3 رو وقتی دارم نصب میکنم تو وسط نصب سی دی ۱ این ارور میده
  File: G\ GameData \ Shared\Pachages \FullBuil1.pachge
  Error: Data error(cyclic redundancy check

 123. کسی نیست کمکم کنه؟

 124. سلام.من تمام پک های سیمز ۳ و خود بازی اصلی رو نصب کردم.اجرا هم میشه ولی همین که وارد خانواده ام میشه میپره بیرون و میگه برنامه متوقف شده!!!مشکل از کجاست؟؟؟من قبلا فقط پک وقت نمایش رو داشتم و راحت بازی میکردم اما الآن نمیدونم مشکل از چیه!!راهنمایی کنید… :-(

  • اِبی

   ممنون از اینکه جواب دوستانو دادی . مشکل از ناقص بودن بازیه چون این بازی در ایران ممنوعه شما از نسخه کاملش متاسفانه استفاده نمیکنی واسه همین این اررور ها ظاهر میشه مثلا منم در مکس پین ۳ مشکل داشتم بازی لود نمیشد مجبور شدم اورجینالشو اینترنتی بخرم.

 125. سلام من سیمز۳ رو ب همراه ۷ تا پک نصب کردم.وقتی لانچر بازی میاد و من play رو میزنم صفحه سیاه میشه اصلا وارد بازی نمیشه.وقتی هم میخام چیزایی رو ک دانلود کردم نصب کنم وقتی میخاد نصب بشه لانچر بازی صفحش سیاه میشه.تو رو خدا کمکم کنید :reallypissed:

 126. سلام
  من سیمز ۳ رو خریدم cd سالمه سالمه یه دور نصب کردم بازی کار کرد کرکشم نصب کردم ورژنش خیلی پایین بود island pardise نصب کردم ورژنش آپدیت شد کرکشم نصب کردم راحت بازی می کردم لپ تابم ویروسی شد مجبور شدم آنیستال کنم دوباره نصب کنم سیمز ۳ رو نصب کردم موقعی که island paradise بازی رو آپدیت کرد دقیقا بعد از آپدیت بازی ارور داد بعد تو اینترنت خوندم باید فولدر سیمز ۳ توی درایو سی رو حذف کنم کردم دوباره نصب کردم این دفعه تو نصب بازی ارور داد موندم چی کار کنم لطفا دقیق کمک کنید
  :reallyangry: :reallyangry: :reallyangry: :reallyangry: :reallyangry: :reallyangry: :reallyangry:

 127. لطفا کمک کنید :-( :-(

 128. سلام. من سیمزم ۲روزه خشکش زده نوشته اگه غذا ندم و نخوابه میمیره. اون کاری رو هم که تو سایتتون گفتین انجام دادم و جای دیگه درگ کردم ولی متاسفانه نشد. لطفا کمکم کنین. چیکار کنم؟

 129. سلام چند روزه که وقتی سیمز بازی میکنم بعد از چند دقیقه از بازی میپره بیرون نمیدونم مشکلش چیه لطفا اگه میشه کمک کنید
  لطفا لطفا :-(( :-(( :-(( :-((

 130. سلام
  اول ممنون سایتتون محشره
  یه سوال این questی که میگه complete your love in the air to unleash your romantic part رو کامل کنیم؟
  :-((

 131. خب اونوقت چجوری؟!؟!؟!؟!؟!
  :struggle:

 132. سلام . من یه مشکل دارم .بازی رو با هر دو سی دی نصب کردم بعد زدم رو play بعدش گفت باید کد تایید رو بزنی منم زدم ولی همش دوباره همون میاد . . . هرچی میزنم نمیره و هروقت هم که بره میگه قدرت اینترنت کمه و . . . کمک کنید . البته crack ها رو رفتم نصب کردم ولی اتفاقی نیافتاد .

 133. سلام . من یه مشکل دارم .بازی رو با هر دو سی دی نصب کردم بعد زدم رو play بعدش گفت باید کد تایید رو بزنی منم زدم ولی همش دوباره همون میاد . . . هرچی میزنم نمیره و هروقت هم که بره میگه قدرت اینترنت کمه و . . . کمک کنید . البته crack ها رو رفتم نصب کردم ولی اتفاقی نیافتاد . ?:-) ?:-) ?:-) ?:-) ?:-) ?:-) ?:-) ?:-) ?:-) ?:-) ?:-)

 134. من میخام تو سیمز سه حیوان داشته باشن شهر وهمچی ولی میبینم که پک میخاد وقتی هم میرم بگیرم میگه یافت نشد همه هم میگن اصلا پک خدش یه بازی چی میگه ولی من همچی میخام چیکار کنم ;-)

 135. توروخدا جواب بدین :cry:

 136. سلام من پک کامل سیمزدلوکس وخریدم ولی وقتی هم که دارم دونه دونه نصب می کنم نمیشه یعنی خیلی سخت میشه میشه بگیداول کدوم ونصب کنم لطفا

 137. سلام
  من وقتی بازی سیمز ۴ رو اجرا کردم بازی شطرنجی رنگی بود و اصلا نمیتونستم چهره و … آدم هارو تغییر بدم و برخی وسایل هم درون بازی سیاه بودن کرک ۲ رو دانلود و طبق راهنماش نصب کردم ولی ایندفه ارور we`re sorry an error has occurred میده چیکار کنم؟ موقع نصب و اکسترکت هم ویروس کشم خاموش بوده

 138. با سلام من بازی sims3 رو نصب کردم موقع اجرا از من یه کد میخواد که نمیدونم چیه یه کد دارم هر چی میزنم جواب نمیده لطفا منو راهنمایی کنیین

 139. من وارد بازی میشم بعد ار پنج دقیقه هنگ میکنه و دیگه کار نمیکنه

 140. سلام ببخشید من سیمز ۳ رونصب کردم وقتی میخوام بازش کنم میزنه ب اینترنت باید وصل شم وقتی ک وصل میشم ی کد ازم میخواد نمیدونم اون کد از کجا بیارم لطفا کمکم کنید ممنونم

  • این بازی به اینترنت نیاز نداره. موقع نصب بازی هم ایترنت هم انتی ویروس رو خاموش کن. بعد نصب لانچر بازیو باز کن تیک اپدیت اتوماتیک رو بردار. :yes:

 141. سلام من قبلا بازی سیمز ۳ رو نصب کرده بودم پارادایس ایسلند بعد چند وقت حذفش کردم الان دوباره میخوام نصب کنم نمیشه هی این ارور رو میده
  the setup has detected that version 1.54.095 of the sims 3 is already installed.
  this setup installs an earlier version of the sims 3(1.0.615
  you will have to uninstall the previous version before installing this version
  تروخدا کمک کنین اجرای نصب خودکارو میزنم
  installshield wizard میاد نوارش پر میشه بعد این ارور میده

 142. سلام.میخواستم آموزش مرحله ی Love Is In The Air را برایم بفرستید با تشکر…

 143. سلام دوستان
  من خیلی وقته که سیمز۳ روبازی میکنم
  الان چند روزه که لانچرم باز نمیشه
  بازی رو دوباره نصب کردم بازهم درست نشد چه کار کنم؟

 144. سلام من سیمز اصلی رو با کرک نصب کردم تمام کارهای کرک و انجام دادم اما بازی من هیچ اروری نمیده ولی اجرا نمیشه قبلا اجرا میشد اما الان پاکش کردم دوباره نصب کردم اجرا نمیشه ?:-) ?:-) ?:-)

  • سلام ناهید جان. اول برو هر چی سیو ازین بازی رو داری پاکش کن. بعد نصب کن. بعد نصب رو ایکن بازی کلیک راست کن گزینه open file location باز کن کرک بازیو copy and replec کن. امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم. :yes:

 145. من این بازی و نصب کردم وقتی play میزنم ازم کد میخواد هر چیو میزنم دوباره میاد چیکار باید بکنم؟

 146. من صورت راپونزلو دانلود کردم ولی توی لانچر installنمیشه،به دانلود چیزی نیاز داره؟ ?:-)

  • حتما اونجایی که ازش دانلود کردی سایت خوبی نبوده……….. گاهی هم فایلایی که دانلود میکنی نیاز به نصب نداره ولی خودش تو بازی میاد..

   تو بازیتم نیومده؟؟؟؟؟

 147. :cry: با عرض سلام و خسته نباشید من کمک میخوام من سیمز رو قبلا داشتن و پاک کردم دوباره نصب کردم اما این بار بازی میکنم ۱۳ بار سیو میشه بعد سیزده بار سیو که کردم میگه ارور ۱۳ …….نمیدونم چیکار کنم من کاملا بلد نیستم کرک نصب کنم من فایل کرک رو ریختم فایلbin پس مشکل از چیه اخه :sweat:

  • سلام دوست عزیز وقتی ارور ۱۲و۱۳ میده یعنی حافظه درایوی که توش نصب کردی کمه……… کرکش رو هم باید تو محل نصب بازی کپی کنی.

   کلا این بازی چون اصلش نیست همچین مشکلاتی رو هم داره. فقط سیمزو نصب کردی ؟؟؟؟ یا همراه پچ هاش؟؟؟؟ :idk:

 148. سلام … ببخشید من خیلی وقتع که سیمز رو نصب کردم و مشکلی تو اجراش نئارم … اما سیم هام خیلی بی کیفیتن …. اصلا یجوری تارن … باید چکار کنم تا درست شه؟؟ :cry: :-(

 149. با سلام من می خوام بازی سیمز و نصب کنم ولی وقتی دیسک اول و می ندازم برای ادامه ی نصب پیغام میده که نمی تونه پیداش کنه چیکار کنم؟

 150. منم مشکلم همینه که بقیه گفتن . سیمز سه رو نصب کردم . میزنم روش یه صفحه آبی میاد چندتا گزینه داره
  اپتودیت . کانتینیو و …..
  با لاش هم یه گزینه داره تو دایره پلی گیم

  اینو که میزنم بازی پلی نمیشه
  مثل اینکه مشکل هممون یکیه . یکی یه راه حل درست بلد نیس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ ?:-)

 151. ما که هرکاری کردیم بازی پلی نشد . تو نظر قبلی نوشتم چرا . اگه کسی بلد بود بگه ?:-) :-( :-(( :smug:
  اونایی ام که توونستن بازی کنن اینم یه سری کدش ۸-)

  ۹AVD-79FY-ZYQL-MZY7-QRLD سریال نامبر سیمز۳

  در هنگام بازی کلید های کنترل + شیفت + C را بفشارید تا وارد حالت وارد کردن کد شوید. سپس پس از وارد کردن کد کلیداینتر را بزنید. نکته: در ویندوز ویستا باید کلید های کنترل + ویندوز + شیفت + C را فشار دهید.
  دادن پول به مقدار ۱,۰۰۰ Kaching
  دادن پول به مقدر ۵۰,۰۰۰ Motherlode
  نگرفتن هزینه یا پول هنگام خرید خانه یا مکان در حالت ویرایش شهر freerealestate
  مشاهده لباس ها و یونیفرم های مربوط به شغل ها (نکته ۲)unlockOutfits [on or off] ۰
  قرار دادن اشیاء در هر جا در حالت خرید یا ساختن (نکته ۳) moveObjects [on or off] ۰
  بازگشت سیم به حالت اولیه در خانهresetSim [first name] [last name] ۰
  ریست کردن لایف تایم هپینس همه ی سیم های موجود در خانه resetlifetimehappiness
  حذف کردن هر شی ای Delete object
  تنظیم زمین بدون در نظر گرفتن سیم ها، اشیاء و …constrainFloorElevation [true or false] ۰
  اشیاء با گرفتن کلید Alt به اسلات ها نچسبند.disableSnappingToSlotsOnAlt[on or off] 0
  وقتی دوربین خیلی به اشیاء نزدیک شود، نامرئی شوندfadeObjects [on or off] ۰
  نشان دادن ابرهای فکر یا گفتگو در بالای سر سیم هاhideHeadlineEffects [on or off] 0
  یک جک یا لطیفه نمایش می دهد jokePlease
  نمایش تولتیپ (نکته) های مربوط به مکان هاdisplaylotpackagefilename [on or off] ۰
  نمایش آیکون های اخطار Llamas (نکته ۴)enablellamas [on or off] ۰
  حرکات آهسته : ۰ معمولی تا ۸ آهسته ترینslowMotionViz [۰-۸] ۰
  کودک نوپا تا بزرگ می شود تا یک کودکِ NPC شود. ageuptonpc
  تأیین کل پول یک خانواده مشخصfamilyfunds “[last name]“ [number] 0
  حالت خریدن همراه با اشیاء دیباگbuydebug [on or off] 0
  تأیین سرعت بازیspeed [۰ to 4] 0
  نشان دادن یا ندادن برچسب های (تگ های) نقشهmaptags [on or off] 0
  قطع یا وصل صداplaysounds [on or off] 0
  ضبط فیلم همراه با کیفیت و تنظیمات مشخص شده از قبل recordvideo
  کشف شدن تمامی جزیره ها discoverAllUnchartedIslands
  پس از فعال کردن کد « testingCheatsenabled true » با گرفتن کلید شیفت و کلیک روی اشیاء زیر، گزینه های جدید نمایش داده می شوند.

 152. سلام میشه لطفا کمکم کنید
  من یه سیم ساختم و حالا پیر شده و یه روز که داشت فوتبال دستی بازی میکرد سیمم هنگ کرد و دیگه تکو ن نمیخوره.بقیه سیم ها حرکت میکنن و کار انجام میدن ولی این همینجوری جلوی فوتبال دستی موندهو همه چیشم قرمز شده.حتی عمرشم تموم شده یعنی ۱۰۷ روز عمر کرده ولی اصلا نمیمیره وقتیم میرم تو قسمت نیازهاش همه چیش غیر از funقرمز شده وقتی هم میخوام فوتبال دستی رو دیلیت کنم ارور مده و میگه چون سیم داره ازش استفاده میکنه نمیشه فروختش.میشه بگین چیکار کنم؟

  • سلام دیبای عزیز…. مشکل شمارو خیلی ها دارن من بارها این بلا سرم اومده ولی قبلش سیو داشتم…. شما اول دکمه شیفت و کنترل و Cرو بزنید یه نوار ابی بالای صفحه سیمزتون میاد بعد کلمه testingCheatsenabled true رو وارد کن …بعد که قبول کرد دکمه شیفت رو نگه دار روی فوتبال دستی کلیک کن تا بتونی حذفش کنی …. حتی ادمت هم که خشکش زده میتونی حذفش کنی… بازم سوال داشتین در خدمتم… درود بر شما

 153. سلام من تو ایکس باکس ۳۶۰ سیمز بازی میکنم چجوری از حالت استراتژی در بیارم ؟

 154. سلام من حدود دوسال و نیمه دارم باری میکنم و مرحله ۴۲ هستم اما شهردیگه ای تو سیمز وجود داره که یه سری تسک داره یه سری تسکاش تو شهر وجود نداره مول بازی کردن فوتبال راهیم برای خربد از استورش نیست،چکار کنم،و مورد دوم اینکه من گوشیمو عوض کنم راهی داره ادامه سیمزمو تو گوشیه جدید بازی کنم؟؟؟من با گوشی بازی میکنم لطفا مشکلمو حل کنید ممنون میشم

 155. با عرض سلام من سیمز ۳ وتقریبا همه پکها رو نصب کردم سیستم خوبی هم دارم cpu.corei5 4460 رم ۱۶ گیگ و یه گرافیک ۴ گیگ بالا ولی وقتی بازی مینکم بازیم لگ داره و هی استوپ استوپ میشه لطفا راهنماییم کنید تورو خدا

 156. سلام :)
  پک pets خودش آپدیت میکنه بازی رو یا من باید آپدیتش کنم؟؟
  ممنون میشم جواب بدید :(

 157. سلام
  ببخشید من پک کامله سیمز ۳ دارم میخواستم بدونم اگر رو لپ تاپای دیگه نصبش کنم بازیم غیر فعال میشه?
  اخه یه بار این اتفاق برام افتاد !سیمز ۳ شوتایمم از کارافتاد
  ممنون میشم جواب بدید

 158. سلام.من بازی رو نصب کردم بعد از اینکه فیلم تمام میشه و اون کادر سبزه پر میشه این ارور رو میده the instahhation is incompiete and the sims 3 cannot run. please reinstall and try again.لطفا کمکم کنید ممنون میشم

 159. سلام
  من وقتی دارم Sims 3 رو نصب می کنم میگه این فایل رو نداره در صورتی که توی CD شماره یک هست ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
  Game Data\Shared\Packages\FullBuild2\.package
  چی کار کنم ؟.

 160. سلام من از سایت های خارجی وسایلو لباسای زیادی دانلود کردم همشونم نصب کردم ولی تو بازی فقط چنتا از لباسا وارد شده بقیه وسایلو نیومده تو بازی ..با اینکه تو لانچر علامت نصبشو نشون میده لطفا راهنمایی کنید چجوی وسایلو تو بازی داشته باشم؟

 161. سلام.من وقتی می خوام بازی رو اجرا کنم این ارور (۰x0175dcbb) service initialization failed

 162. سلام من سیمز ۳ رو نصب کردم وقتی بازش میکنم مینویسه sims 3 launcher has stopped working …بعد که از پوشه بازی رو میخوام شروع کنم بازم هینو مینویسه …لطفا کمک کنید

 163. من چطور میتونم وسیله ای رو همراهم ببریم جایی مثل گیتارم و چطور میتونم کنسرت بزنم من الان گیتار رو کامل بلدم

 164. سلام ببخشید میدونم دیره من این بازیو بعد مدتها میخوام شروع کنم . من نسخه pet رو خریدمو موقع نصب تا یه جاهایی میره ولی هون اول کاری اروری میده اسمش feature transfer error هست وبه شرح زیره:
  feature: defaultfeature
  component: files
  file: g:\data2.cab
  error: data error(cyclic redundancy check0

 165. سلام سیمز لانچر من باز نمیشه و مینویسه sims luncher stoped workingمشکلش چیه؟؟”

 166. املای درستش!Sim3 Launcher has Stopped Workingبودش!!همون مشکل آقا کسرا رو دارم با فرق اینکه من سیمزم باز میشه و میتونم بازی کنم

 167. سلام ببخشید من هر سیمزی رو نصب میکنم شهر های جدیدشو نمیاره همه چجیشو میاره ولی شهر هاش نمیان فقط شهر اصلی میاد همه چیز میاد حتا شروع شدنی هم اسم اون سیمز رو مینیویسه اما اصلا شهر های دیگه نمیاد به نظرتون مشکل چیه

 168. سلام میشه بگین چرت سیمسو نمبتونم بازی کنم اخرین ورژنشو ک دانلود کردم دیگه باز نشد مینیویسه کانکت سرور ولی فقط لود میشه اصلا نمیاره بازیو لطفا کمک کنین

 169. سلام من سیمز ۳ ورژن all in one رو دانلود کردم چند وقت پیش از روی دسکتاپ پاک کردمش حالا که دوباره نصبش می کنم پیغام می ده the program cant start because d3dx9-31.dll is missing from your computer…

 170. سلام ببخشید من سیمز را نصب کردم ولی زبان بازی عجیب غریبه چجوری زبان بازی رو انگلیسی کنم؟؟؟لطفا جواب بدین

 171. سلام من بازی sims 3رو نصب کردم ولی وقتی گزینه playرو میزنم ارور میده و یک کد از من میخواد خواهشا کمک کنید

 172. سلام خسته نباشید من sims3 show time رو دارم وقتی کاراکترم وارn مغازه مدرسه سینما و…. میشه داخلشو نشون نمیده فقط زمین معلوم هر جهتیم امتحان کردم درست نشده ممنون میشم کمکم کنید

 173. سلام ببخشید من بازی سیمز ۳ رو دانلود کردم ولی وقتی روش کلیک میکنم میگه اینترنت میخواد چجوری میشه بدون اینترنت بازی کرد؟کرک بازی رو از کجا باید دانلود کنم؟

 174. سلام من وقتی مد های سیمز سه رو داخل بازی اجرا میکنم بازی میپره چیکار کنم؟؟؟

 175. سلام من بازى سیمز قرون وسطى رو نصب کردم! بعد از اینکه crack رو توی فایلش کپى کردم و replace رو زدم، وارد بازى شد اما بعد از اینکهload شد و اون فیلمى که اول بازى نشون میده رو نشون داد، گفت که باید دیسک بازیو وارد کنى! درحالیکه cd هم داخل کامپیوتره! میشه راهنمایى کنید لططططططفا؟🙁🙁

 176. سلام من سیمز ۳ رو دو سه ساله دارم و بدون هیچ مشکلی کار کرده ولی جدیدا وقتی میخوام یه خانواده ی جدید درست کنم میزنم رو گزینه ی creat a new family قبلا میومد ادم درست میکردم ولی الان فقط در حال لود شدنه که زیر دایره نوشته entering creat a sim اون صفحه رو نمیاره نیم ساعت هم صبر کنم بازم اون دایره فقط میچرخه

 177. سلام ببخشید بازی سیمز سه رو نصب کردم با همه ی پتس هاش ولی بازی بعد یه ربع یا نیم ساعت متوقف میشع مشکل گرافیکه؟ با ید چیکار کنم؟

 178. سلام من یه مشکلی که دارم اینه که اگه در شبی که ماه کامل و زامبی ها میان بیرون سیو کنم بازی رو و بیام بیرون و بعدش که دوباره می رم تو بازی دیگه ماه کامل نیست ولی زامبی ها همچنان از زمین میان بیرون….چی کار کنم که اینطوری نشه و فقط در زمانی که ماه کامل بیان بیرون؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*